wsh logo

Ewelina Halagarda

Nazywam się Ewelina Halagarda. Jestem absolwentka AHNS na kierunku: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz obecnie studentką studiów magisterskich na kierunku psychologia. Dodatkowo uczestniczę w 9-miesięcznym procesie rozwojowym w Instytucie Family Power u Magdaleny Wiatrowskiej. Jestem pasjonatką świadomego życia i świadomego rodzicielstwa. Z miłości do świadomego rodzicielstwa  stworzyłam stronę Świadoma MAMA | Facebook dzięki której pomagam kobietom poczuć siłę świadomego rodzicielstwa.

Jestem również przedsiębiorcą, trenerką a przede wszystkim kobietą i mamą trójki wspaniałych, niepowtarzalnych i wyjątkowych dzieciaków w wieku 12, 6 i 4 lata. Posiadam certyfikat trenerki Podróży Bohaterki – Droga do Siebie oraz pierwszego w Polsce programu poświęconego Syndromowi Oszusta: Trenerki programu Jesteś kimś więcej, niż myślisz (szkolaodwagi.pl)

Uczę również Biznesowego Mastermindu, czyli jak tworzyć świadomy biznes.
Na co dzień uczę także nieoceniającego uznania siebie oraz własnych nawet najtrudniejszych uczuć, które towarzyszą każdemu z nas. Uczę traktować siebie z wielka troską i czułością, bardziej konsekwentnie i zdecydowanie rugować negatywne myśli i słowa, które tak często do siebie kierujemy.

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content