wsh logo

Akademicki c(H)ór Naszych Studentów

studenckie-forum-business-centre-club

Pomysł stworzenia Chóru powstał w czasie wieczorku integracyjnego – karaoke, który miał miejsce na początku roku akademickiego 2021/22. Gdy Studenci zaczęli ukazywać swoje skryte talenty, zrodził się pomysł stworzenia zespołu, który mógłby zrzeszać Studentów oraz Pracowników AHNS i pomagać im rozwijać zdolności muzyczne. Rozpoczęto więc próby  i przygotowania do wstępów.

Dzięki wielu godzinom ciężkiej pracy w czasie prób, w grudniu odbył się debiutancki koncert A(c)HNS – Akademickiego Chóru Naszych Studentów. Wspólne kolędowanie okazało się wielkim sukcesem. Następnie chór zorganizował koncert dla Ukrainy, a w marcu koncert Wiosenny, po którym członkowie chóru wyjechali na warsztaty w Białce Tatrzańskiej. To właśnie w górach, miały miejsce intensywnie ćwiczenia, rozwijanie umiejętności wokalnych oraz wrażliwości muzycznej. a także wymiana doświadczeń scenicznych i zainteresowań muzycznych.

ZOBACZ RELACJĘ

Ostatni występ chóru – na zakończenie roku akademickiego 2021/2022 został przygotowany pod okiem Kapelmistrza. Współpracą  i zaangażowaniem wystąpliśmy na Graduacji Roku Akademickiego.

Nowy rok akademicki to dla chóru czas na nowe wyzwania i doświadczenia.  Zaczęliśmy od występu dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku już za chwilę wystąpienie w czasie inauguracji, a później kolejne próby, warsztaty i wystąpienia.  Mamy nadzieję, że w powiększonym gronie! Być może właśnie z Tobą? Zapraszamy wszystkich Studentów i Pracowników AHNS do Akademickiego c(H)óru Naszych Studentów.

Opiekun: dr Milena Matuszewska Birkowska

Przewodniczące: Adrianna Olszańska, Oliwia Kopyt

Kontakt: chor@ahns.pl

REGULAMIN CHÓRU

P.S Uwaga! Być może z Waszej perspektyw A(c)HNS wygląda bardzo profesjonalnie i świetnie. Staramy się, jak możemy! Jednak, wcale nie jesteśmy tacy sztywni. W czasie prób towarzyszy nam dużo śmiechu, radości iii… przekonaj się sam/a!

Cytując klasyka „Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi”! Dołącz do nas!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content