wsh logo

Warsztaty z psychosomatyki, dietetyki i psychologii

Warsztaty z psychosomatyki, dietetyki i psychologii

W ramach współpracy między Akademią Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu, a placówką edukacyjną American Corner w Radomiu rozpoczynamy cykl warsztatów z zakresu psychosomatyki, dietetyki oraz psychologii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Studentów naszej Uczelni na niezwykle pasjonujące, inspirujące i motywujące wydarzenia organizowane w bieżącym roku.  Warsztaty będą się odbywały w formie online, na platformie Organizatora – American Corner Radom. Uczestnictwo w wydarzeniach wymaga wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia swojego zgłoszenia.

W ciągu godziny poznasz najważniejsze zasady autoprezentacji. Bez teorii, choć na podstawie badań, będziesz ćwiczyć i budować swój własny system autoprezentacji. Pod okiem naszego gościa przećwiczysz wszystkie elementy języka ciała, które są brane pod uwagę przy ocenie Ciebie jako wiarygodnego pracownika, szefa i partnera. Krok po kroku przećwiczysz powitanie i podanie dłoni, mimikę, gestykulację i przyjmowane postawy.

Udział w warsztatach daje możliwość zaliczenia części studenckich praktyk zawodowych na zasadach określonych przez Dziekana Wydziału. Kody dostępu do wydarzeń będą dostępne u opiekuna projektu mgr Mileny Durasiewicz. Kontakt: mdurasiewicz@ahns.pl

UWAGA:

Studenci Wydziału Nauk Społecznych, kierunek Pedagogika i Psychologia, studia I i II stopnia – mają możliwość zaliczenia 4 godzin praktyk, uczestnicząc w jednym warsztacie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmują Starostowie roczników we współpracy z mgr Mileną Durasiewicz. Termin przyjmowania zgłoszeń na warsztaty z Cyklu spotkań CZAS NA ZDROWIE na marzec i kwiecień: od 12 marca do 19 marca 2021 roku.

Studenci pozostałych kierunków, zaliczają praktyki  –  według decyzji właściwego Dziekana.

Terminy warsztatów:

23.03. 2021 godz. 13.00 – 15.00 Światło i rytm dobowy. Zapomnieni dawcy zdrowia.
13.04. 2021 godz. 10.30 – 12.30 Stres zaczyna się w głowie, a manifestuje w ciele – o mechanizmach towarzyszących reakcji stresowej i sposobach ich modulacji.
20.04. 2021 godz. 10.30 – 12.30 Modelowanie odporności psychofizycznej – nieoczywiste treści o teoretycznie oczywistych aspektach prozdrowotnego stylu życia.

Prowadząca warsztaty: 

dr Iwona Piątkowska – doktor nauk o kulturze fizycznej w zakresie nauk biomedycznych; dietetyk, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacjami kinezygerontoprofilaktyka i fitness oraz ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie Pilatesa. Od wielu lat uczestniczy, zarówno w charakterze prelegenta jak i słuchacza, w konferencjach naukowych oraz szkoleniach związanych z medycznymi aspektami aktywności ruchowej, dietoterapią i suplementacją. Współautorką publikacji naukowych w czasopismach naukowych i monografii. Wykładowca akademicki. Tłumacz języka angielskiego i niemieckiego.

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach

Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@ahns.pl

Mgr Milena Durasiewicz

Kontakt: mdurasiewicz@ahns.pl

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content