wsh logo

Dni SuperMocy w AHNS

Dni SuperMocy w WSH

Dlaczego ważne jest, aby każdy znał swoje mocne strony? Bo warto wiedzieć, na czym można oprzeć swój życiowy fundament, na jakie cechy własnego charakteru można liczyć, na jakie umiejętności można postawić, podczas mierzenia się z nowymi zadaniami i różnymi sytuacjami, często trudnymi i stresującymi. Cele Dni SuperMocy to: lepsze poznanie siebie, uświadomienie uczniom ich mocnych stron, zaprezentowanie uczniowskich talentów, budowanie poczucia własnej wartości, wzmacnianie własnego pozytywnego wizerunku, integracja zespołu. Dołącz a wiele się o sobie dowiesz!

Wykorzystywanie swoich mocnych stron, gdy się coś robi całym sercem, gdy się robi to, co się kocha, w co się wierzy, do czego jest się stworzonym, sprawia ogromną radość, daje satysfakcję oraz mega wielkie poczucie spełnienia (nawet, gdy coś się nie powiedzie, to i tak ma się poczucie, że było warto spróbować). Poza tym, jeżeli bardziej skupiamy się na swoich mocnych stronach, to częściej o nich myślimy i zauważamy je, mamy szanse na ich doskonalenie i rozwijanie, a każde szlifowanie swoich mocnych stron, może stać się podstawą do osiągnięcia życiowego sukcesu. Bazując na swoich mocnych stronach, dużo łatwiej ułożyć swoją przyszłość, dokonując odpowiedniego wyboru kierunku kształcenia, a później wyboru własnej ścieżki kariery zawodowej.

Dzięki wiedzy o swoich mocnych stronach możemy precyzyjnie określić swoje możliwości i podołać wyzwaniu. Wiedza o mocnych stronach dodaje skrzydeł, unosi, podnosi na duchu – powoduje, że mocno wierzymy w siebie i dużo łatwiej pokonujemy własny strach i stres.

Wydarzenie odbędzie się w formie online, w Akademickiej Pracowni Psychologiczno – Pedagogicznej: kod dostępu: s05tt19

20 kwietnia 2021 godzina 16. 00, Dni z SuperMocą – mam tę Moc SuperMoc studenta, dzień I, , Moją SuperMocą jest…

21 kwietnia 2021 godzina 18. 00 Dni z SuperMocą – mam tę Moc SuperMoc studenta, dzień II, Piosenka jest dobra na wszystko

22 kwietnia 2021 godzina 16. 00 Dni z SuperMocą – mam tę Moc SuperMoc studenta

Prowadząca: mgr Aneta Wojdat

Nauczyciel akademicki AHNS w Radomiu, nauczyciel PSP w Jedlni, pedagog, wolontariusz, działacz społeczny, samorządowiec, harcerz.

Zapraszam do udziału

Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@ahns.pl

Mgr Aneta Wojdat: awojdat@ahns.pl

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content