wsh logo

Spotkania z Absolwentami

Spotkania z Absolwentami

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu organizuje cykl Spotkań z Absolwentami pod hasłem: Portrety odciśnięte w porcelanie. Spotkania są okazją do wspomnień na temat okresu studiów, dają możliwość dzielenia się doświadczeniami z życia zawodowego. Dla studentów WSH są one okazją do zadania pytań, starszym kolegom i koleżankom na temat poszukiwania pracy, odkrywania zapotrzebowania na konkretnych specjalistów sygnalizowanych przez przedsiębiorców.

Spotkania pozwalają łączyć przeszłość Uczelni z teraźniejszością, aby kreować jak najlepszą przyszłość dla AHNS i jej Absolwentów.

W roku akademickim 2020/2021 spotkania organizowane w formie online w Pracowni Psychologiczno – Pedagogicznej. Kod dostępu: s05tt19

Gościmy w tym roku:

24.05.2021, godz. 18.00

Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski, Dziekan WNS AHNS w Radomiu, pedagog, terapeuta uzależnień, coach absolwent studiów podyplomowych w AHNS: Organizacja i Zarządzanie Pomocą Społeczną, Coaching, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, wywiad biograficzny, prezentacja marki Pedagog Szczęścia: Misja – Wizja – Miłość.

16.06.2021, godz. 19.00

Mgr Milena Durasiewicz, absolwentka psychologii oraz studiów podyplomowych Przygotowanie Pedagogiczne, AHNS w Radomiu, Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im dr Barbary Borzym w Radomiu, wywiad biograficzny, prezentacja, dyskusja: Praca psychologa w szpitalu psychiatrycznym.

Zapraszam

Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@ahns.pl

Szczegółowe informacje:

Mgr Milena Durasiewicz – koordynator PPP

Kontakt: mdurasiewicz@ahns.pl

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content