wsh logo

Praktyki dla studentów AHNS w American Corner Radom 2021

Autoprezentacja i mowa ciała – Webinar!

W ramach współpracy między Akademią Handlowś Nauk Stosowanych w Radomiu a placówką edukacyjną American Corner w Radomiu rozpoczynamy cykl warsztatów o tematyce psychologicznej, coachingowej, pedagogicznej i przedsiębiorczej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Studentów naszej Uczelni na niezwykle pasjonujące, inspirujące i motywujące wydarzenia organizowane w bieżącym roku.

Warsztaty będą się odbywały w formie online, na platformie Organizatora – American Corner Radom. Uczestnictwo w wydarzeniach wymaga wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia swojego zgłoszenia.

Udział w warsztatach daje możliwość zaliczenia części studenckich praktyk zawodowych na zasadach określonych przez Dziekana Wydziału.

Kody dostępu do wydarzeń będą dostępne po zarejestrowaniu się uczestników u opiekuna projektu mgr Mileny Durasiewicz.

Kontakt: mdurasiewicz@ahns.pl

11.06. 2021 Sztuka uczenia się, część 2 – warsztat w języku polskim
25.06. 2021 The art of learning, part 2 – warsztat w języku angielskim

Warsztaty, które już się odbyły w zakładce Wydarzenia ZREALIZOWANE 

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@ahns.pl

Czerwiec 2021 – Sztuka uczenia się, część 2. Ta sesja będzie poświęcona mechanizmom działania pamięci oraz metodom, których musimy się nauczyć, jeśli chcemy odnieść sukces w uczeniu się przez całe życie i wiedzieć, jak zdobywać, a następnie odzyskiwać wiedzę.

The Art of Learning, part 2 – This session will concentrate on how memory works and which methods we need to learn if we want to be successful lifelong learners who know how to constantly acquire and then retrieve knowledge.

Prowadząca: mgr Magdalena Zawadzka

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content