wsh logo

Warsztaty – Czas na zdrowie 2

Autoprezentacja i mowa ciała – Webinar!

W ramach współpracy między Akademią Handlową Nauk Stosowanychw Radomiu, a placówką edukacyjną American Corner w Radomiu zapraszamy na cykl warsztatów z zakresu psychosomatyki, dietetyki oraz psychologii. Warsztaty będą się odbywały w formie online.

Udział w warsztatach daje możliwość zaliczenia części studenckich praktyk zawodowych na zasadach określonych przez Dziekana Wydziału.

Kody dostępu do wydarzeń będą dostępne u opiekuna projektu mgr Mileny Durasiewicz. Kontakt: mdurasiewicz@ahns.pl

Zgłoszenia przyjmują Starostowie roczników. Termin przyjmowania zgłoszeń na warsztaty z Cyklu spotkań CZAS NA ZDROWIE na maj i czerwiec: od 6 kwietnia do 13 kwietnia 2021 roku.

Studenci pozostałych kierunków, zaliczają praktyki  –  według decyzji właściwego Dziekana

Terminy warsztatów:

08.06. 2021 godz. 10.30 Głównym zadaniem ciała jest noszenie mózgu” T. Edison – w naukowy sposób o związku ruchu z mózgiem.
29.06.2021 godz. 10.30 Glukoza, ketony i ryby – czy można nakarmić mózg?

Prowadząca warsztaty: 

dr Iwona Piątkowska – doktor nauk o kulturze fizycznej w zakresie nauk biomedycznych; dietetyk, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacjami kinezygerontoprofilaktyka i fitness oraz ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie Pilatesa. Od wielu lat uczestniczy, zarówno w charakterze prelegenta jak i słuchacza, w konferencjach naukowych oraz szkoleniach związanych z medycznymi aspektami aktywności ruchowej, dietoterapią i suplementacją. Współautorką publikacji naukowych w czasopismach naukowych i monografii. Wykładowca akademicki. Tłumacz języka angielskiego i niemieckiego.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach

Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@ahns.pl

Mgr Milena Durasiewicz

Kontakt: mdurasiewicz@ahns.pl

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content