wsh logo

Wsparcie i Psychoedukacja – cykl webinarów 2

Wsparcie i psychoedukacja

W związku z epidemią COVID-19 Akademia Handlowa Nauk Stosowanych  w Radomiu organizuje cykl webinarów, związanych z tematyką aktualnie występujących trudności psychicznych czy psychosomatycznych.

Koordynatorem projektu jest Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski – Dziekan WNS AHNS w Radomiu. Poszczególne wydarzenia z powyższego projektu odbywają się w formie online na platformie Microsoft Teams w Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej.

31 maja 2021 roku godz. 19.00, W przyjaźni ze stresem. Mgr Paulina Wasilewska, psycholog. Spotkanie będzie poświęcone problematyce stresu, czym on jest, jak oddziałuje na organizm? Czy stres może być mobilizujący? Jak radzić sobie ze stresem? W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania natury stresu, tak by spróbować się  z nim zaprzyjaźnić, odkrywając także jego pozytywny wymiar, mobilizujący a nie destrukcyjny.

07 czerwca 2021 roku godz. 17.00, Jak sobie radzić ze stresem egzaminacyjnym. Mgr Ewelina Mleczkowska, psycholog. Sesja, egzaminy, obrona – sytuacje, w których natężenie stresu jest wysokie. Jak sobie radzić ze stresem w tego typu sytuacjach ? W trakcie spotkania będzie możliwość poznania technik radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym tak,by nie paraliżował, a mobilizował do efektywnego działania. Spotkania ma na celu także zmianę perspektywy, w której to egzamin jest postrzegany jako wyzwanie, stąd potrzeba aktywizacji zasobów.

Partnerzy projektu – tam znajdziesz pomoc psychoterapeutyczną i wsparcie

Ośrodek Terapii Uzależnień w Radomiu – tel. 608 206 472

Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu – tel. 692430795

Instytut Integralnego Rozwoju w Radomiu – tel. 48 362 10 11

Miejsce: spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem platformy Teams w wirtualnej przestrzeni Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej

Kod umożliwiający dołączenie do zespołu:  s05tt19

Koordynator projektu 

Prof. AHNS Dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@ahns.pl

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content