wsh logo

Stypendia i zapomogi już na pierwszym roku studiów! Nie czekaj zapisz się już dziś.

finanse wsh

Maturzysto, kandydacie na studia martwisz się o swoje finanse? Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu już na pierwszym roku studiów przyznaje wsparcie stypendialne!

Stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomoga, stypendium Rektora – każde z nich może być Twoje!

Jeśli już zapisałeś się na studia lub właśnie stoisz przed wyborem kierunku, ale martwisz się o finanse, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! AHNS proponuje system stypendialny, dzięki któremu będziesz mógł studiować bez obaw, opłacać czesne lub spełniać swoje marzenia!

Już na pierwszym roku po otrzymaniu statusu studenta zachęcamy do konsultacji z Komisją Stypendialną. Złożenie odpowiedniego wniosku to pierwszy krok do otrzymania:

  • stypendium socjalnego, jeśli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 1 051,70 to możesz otrzymać stypendium socjalne w kwocie od 700 do nawet 1 400 zł.
  • zapomogi, jeśli znalazłeś się przejściowo w trudnej sytuacji życiowej to możesz otrzymać zapomogę w kwocie do 2 000 zł
  • stypendium dla osób niepełnosprawnych, jeśli posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności to otrzymasz stypendium dla osób niepełnosprawnych w kwocie 500 do 700 zł.
  • stypendium Rektora, jeśli Twoja średnia ocen jest powyżej 4,0 to możesz otrzymać stypendium w kwocie od 600 do 1 000 zł

Student przyjęty na I rok studiów w roku zdania egzaminu maturalnego również może starać się o stypendium Rektora pod warunkiem, że jest laureatem olimpiady międzynarodowej albo laureatem lub finalistą olimpiady stopnia centralnego lub medalistą, co najmniej współzawodnictwa sportowego o tytuł Mistrza Polski w danym sporcie!

Wnioski będzie można składać już od 1 października 2021 w wyznaczonych terminach. Harmonogram jest już dostępny na Wirtualnym Dziekanacie. Zachęcamy też do zapoznania się z Ogłoszeniem „Świadczenia dla studentów na rok akademicki 2021/2022”

Ważna informacja! – stypendia łączą się! Możesz złożyć kilka wniosków, a spełniając określone warunki, masz szansę zdobyć kilka stypendiów i dzięki temu studiować bezpłatnie!

Więcej informacji w zakładce – System Stypendialny

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content