wsh logo

Otwarcie sali komputerowej w Zambii

Otwarcie sali komputerowej w Zambii

Historię naszej studentki Faustyny Wielechowskiej przedstawiliśmy we wcześniejszym wpisie KLIK . Tymczasem mamy już kolejne dobre wieści z Afryki.

Pani Faustyna napisała: „Tydzień temu odbyło się otwarcie sali komputerowa w szkole ‚Aunt Joyce School’.  Po tygodniowym przygotowaniu udało się wszystko zrealizować. Nauczyciel informatyki, który jest opłacony (1rok) przez Akademię Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu  jest nauczycielem również w zaprzyjaźnionej szkole Mujo’s School i tak przez kolejny rok będą prowadzone zajęcia z podstaw informatyki dla starszych dzieci oraz nauczycieli. Wiele z nich będzie miało pierwszy raz w życiu styczność z komputerem. Był to dzień pełen pracy, ekscytacji oraz pozytywnych emocji. Dzieci niesamowicie cieszyły się z możliwości jakie dała im fundacja oraz  AHNS. Dzień upłynął na przygotowaniu sali, otwarciu, podpisaniu umowy z dyrektorem, pierwszych zajęciach przeprowadzonych przez dziewczyny oraz różnych innych aktywnościach z dziećmi. Przez kolejny rok, będę utrzymywała kontakt z nauczycielem informatyki i dyrektorem szkoły w celu sprawowania kontroli czy wszystko funkcjonuje”

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia:

Na szczegółową relacje z tego wydarzenia oraz całego wyjazdu zapraszamy już 23 października. Odbędzie się wtedy spotkanie z Panią Faustyną, na które serdecznie zapraszamy.
Miejsce: Platforma Teams
Kod dostępu: kkkl6ww
spotkanie z Panią Faustyną
Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content