wsh logo

Czego nauczyła mnie psychoterapia – spotkanie online z prof. Ireną Namysłowską

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Koło Naukowe Psychologii zaprasza na spotkanie online z wybitną znawczynią i nestorką terapii rodzin w Polsce prof. dr hab. n. med. Ireną Namysłowską.

Prof. dr hab. n. med. Irena Namysłowska podzieli się z nami swoim bogatym doświadczeniem, praktyczną wiedzą i zdradzi jakimi zasadami kieruje się w codziennej pracy. Opowie z czego jest szczególnie dumna, a także jakich błędów lepiej się wystrzegać. Wszystko w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas kilkudziesięciu lat pracy z pacjentami.

Organizatorem spotkania jest Centrum Terapii DIALOG.

Prof. dr hab. n. med. Irena Namysłowska jest profesorem psychiatrii, psychoterapeutką, superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Przez wiele lat sprawowała funkcję kierownika Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Konsultanta Krajowego Ministra Zdrowia w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Jest autorką wielu publikacji naukowych, w tym podręcznika „Terapia Rodzin”, redaktorem akademickiego podręcznika „Psychiatria dzieci i młodzieży” oraz wielu rozdziałów w podręcznikach psychiatrii. Obecnie prowadzi psychoterapię w Warszawskim Ośrodku Psychoterapii i Psychiatrii, którym kieruje.

Termin i miejsce spotkania:

16 grudnia 2021 godz. 18:00, kod dostępu do zespołu na platformie Teams AHNS:  ckqs1fs

Zapraszam serdecznie
prof. AHNS dr Paweł Nowak
Opiekun naukowy Koła Psychologii

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content