wsh logo

Dziecko wysoko wrażliwe. Identyfikacja wysokiej wrażliwości – warsztat

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu zaprasza na kolejny  warsztat z cyklu Radomskiej Akademii Rozwiązywania Problemów Wychowawczych. Tematem spotkania będzie  dziecko wysoko wrażliwe. Identyfikacja wysokiej wrażliwości – czym jest? jak ją rozpoznać?

Warsztat odbędzie się 6 grudnia 2021 roku o godzinie 18.00  na Platformie Teams.

Kod dostępu: tgo0xsg

LINK do wydarzenia

Radomska Akademia Rozwiązywania Problemów Wychowawczych to inicjatywa, która oferuje rodzicom, wychowawcom formę pomocy i wsparcia w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. W ramach tej akademii corocznie odbywają się cykliczne warsztaty podejmujące różnorakie problemy wychowawcze skierowane do rodziców, nauczycieli i wychowawców.

Pani doktor Małgorzata Artymiak poprowadzi warsztat pod tytułem Dziecko wysoko wrażliwe. Identyfikacja wysokiej wrażliwości – czym jest a czym nie jest wysoka wrażliwość.

dr Małgorzata Artymiak jest psychologiem, nauczycielem akademickim. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Zainteresowania zawodowe koncentruje wokół problematyki podmiotowości, motywacji, metod jakościowych i narracyjnych w terapii. Szczególnie interesuje się osobami wysoko wrażliwymi. Autorka i współautorka  metod i narzędzi diagnostycznych (m.in. z obszaru osobowości, zainteresowań  i wysokiej wrażliwości).

Do udziału w warsztatach zapraszamy: wychowawców, nauczycieli, rodziców, studentów pedagogiki i psychologii oraz wszystkich zainteresowanych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje wychowawcze, dotyczące różnych sposobów oddziaływania na dzieci. Należą do nich: umiejętności komunikacyjne, nawiązywanie kontaktów, rozwiązywanie problemów danego wieku rozwojowego, umiejętności pracy w zespole i odkrywanie talentów u dzieci oraz ukierunkowywanie działań nauczycieli i rodziców w rozwijaniu tych talentów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Serdecznie zapraszamy.

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content