wsh logo

Akcja wsparcia dla Domu Pomocy Weterana Walki i Pracy

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Drodzy Studenci,

W okresie Świąt Bożego Narodzenia Studencka Organizacja Wolontariat od lat organizuje akcje, które mają na celu wspieranie tych, którzy naszego wsparcia potrzebują.

 

W tym roku po raz kolejny chcielibyśmy wesprzeć podopiecznych Domu Pomocy Weterana Walki i Pracy.

W zwiazku z tym organizujemy zbiórkę kartek oraz rękodzieł świątecznych.

Wszystkie dary mogą być wykonane samodzielnie, a także zakupione. Do akcji włączają się Wolontariusze, a także ich wychowankowie z przedszkoli oraz szkół. Jest to niewątpliwie wspaniała forma zaangażowania dzieci i młodzieży oraz zrealizowania szczytnego, społecznego celu.

W tym roku pragniemi również obdarować osoby samotne z Fundacji Droga Życia. Drobny gest na pewno wywoła uśmiech, a tych uśmiechów chcemy jak najwiecej. Dlatego zależy nam na jak najszerszym zasięgu naszej akcji. Zachęcamy do współpracy inne Koła Naukowe oraz wszystkich chętnych Studentów Naszej Uczelni.

Jeżeli masz ochotę włączyć się do akcji i wykonać kartkę lub ozdobę świąteczną osobiście, ze swoimi dziećmi lub podopiecznymi – zachęcamy! Będziemy wdzieczni za wszystkie przekazane dzieła.

Zbiórka trwa do 18 grudnia!

Dary zostawiamy na portierni na terenie uczelni zarówno na Traugutta jak i  Mazowieckiego. W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez Messenger lub Teams z Opiekunem Naukowym Wolontariatu lub Przewodniczącą organizacji.

Przewodnicząca Studenckiej Organizacji Wolontariat- Dominika Osuch

Opiekun naukowy- dr Milena Matuszewska-Birkowska

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content