wsh logo

Portrety odciśnięte w porcelanie- spotkanie z Absolwentami

14 Ogólnopolski Festiwal Filmowy Kameralne Lato

Akademmia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu zaprasza na spotkanie w ramach cyklu Spotkań z Absolwentami pod hasłem: Portrety odciśnięte w porcelanie.          

 

Już w najbliższy czwartek 16 grudnia o godzinie 16.30 będziemy gościć Panią Ewelinę Grudziecką – absolwentkę   Wyższej   Szkoły   Handlowej w Radomiu, gdzie ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i   przedszkolna   oraz   studia   magisterskie   na   kierunku Pedagogika o specjalności Pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna. Dodatkowo swoją wiedzę pogłębiała na  studiach   podyplomowych z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Pani Ewelina to nauczyciel z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za edukację najmłodszych dzieci. Bycie   nauczycielem   przedszkola to duże wyzwanie,   odpowiedzialność, ale również niesamowita przygoda i źródło wielu pozytywnych emocji wynikających z wejścia w relacje z drugim człowiekiem – małym człowiekiem. Praca z przedszkolakami  to dla Pani Eweliny nie tylko zawód, ale i prawdziwa pasja przynosząca wiele radości i satysfakcji. Od 2017 roku ma przyjemność pracować w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Przysusze. Obecnie prowadzi grupę dzieci 3 letnich.

„Mam nadzieję i życzę sobie z całego serca, aby moja pasja nigdy nie ustała a wręcz  pogłębiała się  dając uśmiech i poczucie bezpieczeństwa moim wspaniałym wychowankom” – podkreśla Pani Ewelina Grudziecka.

LINK do spotkania

Kod dostępu do zespołu: w1qwwv4

Serdeczne zapraszamy na spotkanie.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content