wsh logo

Jak mówić? Jak słuchać? – Metody skutecznej komunikacji

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu zaprasza na kolejny z cyklu warsztat – Jak mówić? Jak słuchać? Metody skutecznej komunikacji.

 

Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 grudnia  w godzinach od 15.30 do 16.30 na Platformie Teams.

kod dostępu: tgo0xsg

LINK do wydarzenia.

W tym wyjątkowym świątecznym warsztacie który poprowadzi mgr Joanna Babicka, dowiecie się Państwo Jak mówić? Jak słuchać? Metody skutecznej komunikacji – jakie one są i jak używać słów żeby być zrozumianym. Jak sprawić aby komunikacja była łatwa i przyjemna ale przede wszystkim skuteczna!

Celem naszego warsztatu jest dostarczenie podstawowej wiedzy o tym, czym jest komunikacja i jak ważna jest komunikacja w codziennej pracy i w życiu.

Mgr Joanna Babicka – psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, pedagog specjalny, logopeda. Swoje doświadczenie zdobywała  na Oddziale Dziennym Mazowieckiego Szpitala Psychiatrycznego w Ząbkach, na Oddziale Neurologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Lublinie, Hospicjum Sykulski w Rudzie Białaczowskiej.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą na różnych szczeblach systemu oświaty oraz różnego typu placówkach.  Dodatkowo, w ramach współpracy z Polskim Centrum Profilaktyki w Krakowie prowadzi szkolenia dla nauczycieli, warsztaty profilaktyczne dla uczniów i ich rodziców. Aktualnie prowadzi prywatną praktykę logopedyczno-psychologiczną. Systematycznie podnosi swoje kwalifikację i doskonali umiejętności zarówno w obszarze psychologii/psychoterapii,  jak i logopedii. Należy także do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Prof. Zdzisława Bizonia.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content