wsh logo

Wizyta studyjna w firmie Humansoft

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

W dniu 13 stycznia 2022 studenci kierunków informatyka, administracja i zarządzanie wzięli udział w wizycie studyjnej w firmie Humansoft .

 

W ramach wizyty studenci mieli możliwość zwiedzenia  i zapoznania się ze strukturą funkcjonowania firmy, zakresem oferowanych przez nią usług, jak również możliwością podjęcia zatrudnienia w strukturach firmy, o których opowiedział Tomasz Fidos-prezes Humansoft.

Humansoft jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą. Od 30 lat projektuje i wdraża własne oprogramowanie ERP HermesSQL, które obsługuje wszystkie kluczowe obszary działania firmy począwszy od sprzedaży, dystrybucji, logistyki, gospodarki magazynowej, zarządzania produkcją, usługami aż do kadr i płac oraz obszaru finansowo-księgowego oraz inne programy TYPU: B2B, EDI oraz platformę Business Intelligence Qlik.

Podstawowym celem wizyty było wzmocnienie praktycznego charakteru kształcenia. Poprzez uczestnictwo w wizycie studyjnej studenci mogli nabyć podstawową wiedzę o realiach pracy w branży informatycznej, co może ułatwić im wejście na rynek pracy lub przygotować się do zmiany pracy, na pracę zgodną z kierunkiem kształcenia.

                               

                                                                     

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content