wsh logo

Mózg najlepszą swatką, czyli jak lepiej rozumieć partnera ?

14 Ogólnopolski Festiwal Filmowy Kameralne Lato

16 lutego 2022 r. o godzinie 18.00 na Facebooku Biura Studiów Podyplomowe AHNS w Radomiu odbędzie się kolejny bezpłatny webinar pt. MÓZG NAJLEPSZĄ SWATKĄ, czyli jak lepiej rozumieć partnera. Podczas wydarzenia będziemy mówic zarówno o doborze partnera, jak i o tym, jak razem działać lepiej i sprawniej kiedy już się wcześniej dobraliśmy.

Znajdziemy również odpowiedzi na pytania:

 • Jak dzięki PRISM możemy wykorzystać skomplikowaną wiedzę o mózgu w codziennym funkcjonowaniu?
 • Skąd biorą się różnice w naszym sposobie działania?
 • Dlaczego czasem się kłócimy lub nie zgadzamy?
 • Co powoduje, że jesteśmy dla siebie atrakcyjni jako partnerzy?
 • Co możemy zyskać dzięki zbadaniu / uświadomieniu sobie naszych preferencji?
 • Jakie proste ćwiczenia możemy wykonać, żeby rozpocząć pracę w parach?

Naszymi Gośćmi będą:

Marta Czerwiec – doktor nauk o zarządzaniu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, doświadczony konsultant biznesowy i coach. Wykładowcana Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu i Akademii WSB. Absolwentka Akademii Coachingu w Londynie. Trener i pierwszy certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping w Polsce. Zajmuje się planowaniem, implementacją i monitorowaniem strategicznych procesów zarządczych, a w szczególności procesów z obszaru HR. Interesuje się narzędziami dla biznesu opartymi o najnowsze odkrycia neurobiologii, wykorzystując je w obszarze zarządzania organizacją. Publikuje w języku polskim i angielskim, jest autorem kilkunastu prac z zakresu zarządzania. Jej zainteresowania naukowe to zarządzanie strategiczne, procesy organizacyjne, przywództwo oraz coaching.

Specjalizuje się w:

 • Prowadzeniu ludzi i organizacji przez procesy zmian
 • Pracy z narzędziami HR w obszarze rozwoju pracowników
 • Rozwoju menedżerów oraz osób aspirujących do tej roli

Małgorzata Bora – absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, doświadczony menedżer, trener i coach. Korzysta z 17 lat doświadczeń związanych z zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w firmach branży farmaceutycznej oraz zespołami w placówkach opieki zdrowotnej. Absolwentka Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku „Pozytywna organizacja – well-being (dobrostan) i zdrowie w miejscu pracy” oraz w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu na kierunku MBA. Interesuje ją wszystko co wspiera rozwój organizacji zarówno w aspekcie ludzkim jak i celów, dla których są powoływane. Szkolenia i procesy coachingowe opiera o wiedzę z zakresu neurobiologii. Trener i praktyk PRISM Brain Mapping.

Specjalizuje się w:

 • Pracy indywidualnej z osobami kreującymi zmianę we własnym życiu
 • Komunikacji międzyludzkiej, szczególnie w sytuacjach uznawanych powszechnie za trudne
 • Mechanizmach wspierających skuteczne działanie oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content