wsh logo

„Groźne narzędzia w rękach cyberprzestępców – Spoofing i Phising”

Cyber przestępcy

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu i Wydział Prawa i Administracji AHNS, zaprasza na warsztat przygotowany we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu pt. „Groźne narzędzia w rękach cyberprzestępców – Spoofing i Phising”, który poprowadzą detektywi z Zespołu Informatyki Śledczej Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP zs. w Radomiu.

 

Spotkanie odbędzie się 9 lutego 2022 roku o godzinie 15.00 w Pracowni Cyberbezpieczeństwa i Bezpieczeństwa Informacji w Sali B22 Akademickiego Studium Kształcenia Praktycznego, ul. Staroopoatowska 1a.

Spotkanie przybliży pojęcia Spoofingu i Phisingu.

W ostatnim czasie mamy do czynienia z coraz większą ilością złośliwych ataków, skierowanych również w osoby publiczne. Czym dokładnie są phishing i spoofing i jak się przed nimi bronić? Phishing, scamming, spoofing, SMiShing, vishing, pharming. Jak oszukuje się w internecie? Wszystkie metody oszustów.

Na te i wiele innych pytań odpowie:

  • Michał Pokorski – koordynator Zespołu Informatyki Śledczej Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP zs. w Radomiu, biegły sądowy z zakresu informatyki śledczej oraz odzyskiwania danych cyfrowych.
  • sierż Bartłomiej Hodio – detektyw Zespołu Informatyki Śledczej Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP zs. w Radomiu, specjalista z zakresu ustaleń teleinformatycznych i analizy danych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Na prezentowane wydarzenia obowiązują zapisy, zaś o zaakceptowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Proszę przesyłać swoje zgłoszenie tylko w momencie, gdy będą Państwo pewni swojego uczestnictwa, by nie blokować miejsc innym studentom. Zapisujemy się tylko na warsztaty/wizyty przypisane do danego kierunku, tj. Informatyka, Kryminologia, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Prawo, Administracja, Zarządzanie.

Zgłoszenie należy przesłać na ezuchowska-kotlarz@ahns.pl podając swoje imię, nazwisko i kierunek studiów.

dr inż. Emilia Żuchowska-Kotlarz

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji AHNS w Radomiu

Zapraszamy!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content