wsh logo

Międzynarodowy Dzień Psychologa i Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Bardzo dziękuję za wspólne świętowanie w wirtualnej przestrzeni Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej. Po raz drugi w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu zorganizowany został Międzynarodowy Dzień Psychologa i po raz pierwszy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją.


Organizatorem powyższych wydarzeń było Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Psychoterapii. Gościmy w wirtualnej przestrzeni Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej niezwykłych specjalistów min. psychologów, psychoterapeutów, pedagogów oraz lekarzy.

Integrujemy środowisko specjalistów, zapewniając jednocześnie naszym studentom dostęp do aktualnej wiedzy z zakresu psychiatrii, psychologii oraz psychoterapii. Gościem spotkania był lekarz specjalista psychiatrii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. Opiekun Koła Naukowego Psychologii Klinicznej i Psychoterapii mgr Milena Durasiewicz przeprowadziła wywiad z gościem jak również studenci mieli możliwość w trakcie dyskusji grupowej zadać pytania oraz podzielić się swoimi przemyśleniami. Poruszony został problem depresji: etiologia, diagnostyka, leczenie oraz działania prewencyjne i psychoedukacyjne.

Powyższe wydarzenie z jednej strony było możliwością wspólnego celebrowania ważnych wydarzeń dla naszych studentów, ale także pełniło istotną rolę edukacyjną w zakresie depresji jako choroby cywilizacyjnej.

Opiekun Koła Naukowego Psychologii Klinicznej i Psychoterapii

Mgr Milena Durasiewicz

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content