wsh logo

Bezpieczeństwo społeczne mieszkańców subregionu radomskiego – projekt badawczo- rozwojowy

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Wydział Studiów Strategicznych i Technicznych Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu, od marca 2022 roku rozpoczyna realizację projektu badawczo – rozwojowego podtytułem: Bezpieczeństwo społeczne mieszkańców subregionu radomskiego.

Jednym z elementów realizowanego projektu, jest budowanie lokalnej sieci wsparcia psychologicznego i psychiatrycznego dla mieszkańców Radomia i Subregionu Radomskiego.

We współpracy ze Stowarzyszeniem „Kuźnia Aktywności Społecznej” oraz innymi Partnerami organizujemy, kolejne spotkanie członkowskie, w ramach wspomnianej inicjatywy obywatelskiej.

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2022 roku w budynku Akademickiego Studium Kształcenia Praktycznego AHNS w Radomiu, ul. Staroopatowska 1 sala B 24 o godzinie 12. 00.

Zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu i realizowanym projekcie. Projekt dedykowany jest głównie psychologom, oraz członkom organizacji społecznych pracujących w sektorze usług psychologicznych i opieki psychiatrycznej oraz studentom psychologii, pedagogiki, kryminologii i bezpieczeństwa.

WIĘCEJ INFORMACJI

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 Proszę o potwierdzenie udziału pod adresem mailowym: kas.stowarzyszenie@gmail.com

Agnieszka Sekulska

tel. 505153089

Zapraszam

Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski

Dziekan Wydziału Studiów Strategicznych i Technicznych

agolebiowski@ahns.pl

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content