wsh logo

„Metoda na wnuczka czy policjanta – profilaktyka” – Warsztat

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu i Wydział Prawa i Administracji AHNS, zaprasza na warsztat przygotowany we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu pt. „Metoda na wnuczka czy policjanta – profilaktyka”, który poprowadzi policjantka Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.


Spotkanie odbędzie się 9 marca 2022 roku o godzinie 15.00 w Pracowni Cyberbezpieczeństwa i Bezpieczeństwa Informacji w Sali B22 Akademickiego Studium Kształcenia Praktycznego, ul. Staroopoatowska 1a.

 W ostatnim czasie ponownie nasiliły się próby oszustw metodą na „wnuczka” lub „policjanta”. Nie dajmy się oszukać i przekazujmy ostrzeżenia znajomym, rodzinie i sąsiadom.

Jak działają sprawcy oszustw na „wnuczka”, „policjanta”? Poznaj metody działania sprawców i nie daj się oszukać! Mówią, że są wnuczkiem i pilnie potrzebują pieniędzy na okazyjny zakup, inwestycję życia lub w związku z wypadkiem drogowym. Czasem mówią, że są policjantami i przekonują Cię, że Twoje pieniądze są zagrożone, i że trzeba je przelać na inne konto, aby były bezpieczne.

Poznaj metody działania sprawców, bądź czujny i nie daj się oszukać na zmyśloną historię usłyszaną przez telefon!

Na te i wiele innych pytań odpowie:

  • Katarzyna Jamka-Górka – policjantka Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Kurator dla nieletnich w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Radomiu

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Na prezentowane wydarzenie obowiązują zapisy, zaś o zaakceptowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Proszę przesyłać swoje zgłoszenie tylko w momencie, gdy będą Państwo pewni swojego uczestnictwa, by nie blokować miejsc innym studentom.

Zapisujemy się tylko na warsztat przypisany do danego kierunku, tj. Informatyka, Kryminologia, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Prawo, Administracja, Zarządzanie.

 Jak powinno wyglądać zgłoszenie mejlowe?

Zgłoszenie wysyłane na adres: askp@ahns.pl?
W temacie wiadomości proszę wpisać temat modułu, w którym chcą Państwo uczestniczyć, czyli: Metoda na wnuczka czy policjanta – profilaktyka,

w treści wiadomości: imię i nazwisko, kierunek studiów, nr albumu, przykład:

Emilia Żuchowska-Kotlarz, zarządzanie, nr albumu 00012

dr inż. Emilia Żuchowska-Kotlarz

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji AHNS w Radomiu

Zapraszamy!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content