wsh logo

Zbuduj formę na lata, a nie na lato

14 Ogólnopolski Festiwal Filmowy Kameralne Lato

24 marca o godzinie 18.00 odbył się kolejny webinar na naszym FB! Tym razem temat brzmiał – ZBUDUJ FORMĘ NA LATA, A NIE NA LATO. 

 

Naszymi goścmi byli Sylwia i Emil Tyszko – założyciele ESFIT Studio.

Podczas spotkania rozmawialiśmy:
– o tym, od czego zacząć aktywność fizyczną,
– o motywacji do działania,
– o sposobach wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych – jedz więcej i chudnij,
– o najczęstszych błędach popełnianych w drodze po wymarzoną sylwetkę,
– o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni, trenera.

Nasi goście podzielili się z nami wiedzą, jak wygląda przykładowy jadłospis osób, które chcą być fit. Przedstawili również przykładowy trening w formie rozpisanych ćwiczeń.

Sylwia Tyszko – założycielka ESFIT Studio. Mistrzyni Świata WPF Bikini Models 2017 r. Trener personalny, instruktor fitness z 15 letnim doświadczeniem. Szkoleniowiec i prezenter. Akademicki nauczyciel wychowania fizycznego na EWSiS W-wa.

Emil Tyszko – założyciel Esfit Studio, autor książki „Dobry trener personalny”, trener personalny, szkoleniowiec. Jego najmocniejszą strona jest zarażanie motywacja do treningu i zdrowego trybu życia. Specjalizuje się w treningu dostosowanym do problemów podopiecznego oraz ćwiczenia siłowych i kettlebell.
„Jesteśmy parą prywatnie i zawodowo, łączymy miłość z pasją i świetnie się w tym odnajdujemy. Od półtora roku jesteśmy szczęśliwymi rodzicami wymarzonej córeczki.”


Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content