wsh logo

Poznaj tajniki łucznictwa

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Grupa Dyskusyjna Psychologii Sportu zaprasza wszystkich na spotkanie – Poznaj tajniki łucznictwa – spotkanie z trenerkami Panią Dagmarą Grzyb i Panią Julitą Wójcik.

Jeśli pasjonujesz się łucznictwem lub Twoim marzeniem było zacząć przygodę z tym sportem, ale nigdy nie było ku temu sprzyjającej okazji, interesujesz się psychologią sportu albo po prostu chcesz miło spędzić środowy wieczór, serdecznie zapraszamy na spotkanie 30 marca 2022 r. od godziny 18.00 na Microsoft Teams.

LINK DO WYDARZENIA

Pani Dagmara Grzyb – przygodę z łucznictwem zaczęła w 2013 roku. Wielokrotnie reprezentowała klub w zawodach mazowieckich, ogólnopolskich, mistrzostwach Polski oraz olimpiadzie młodzieżowej. Będąc zawodniczką zdobyła ponad 20 złotych medali, 5 srebrnych oraz 2 brązowe. Była również powołana do kadry Polski. Łucznictwo jest jej wielką pasją, która chce dzielić się z innymi a dzięki spotkaniu może podzielić się nią również z Tobą.

Pani Julita Wójcik – jest pasjonatką łucznictwa odkąd zaczęła trenować jej rodzina. Wielce zaangażowana ten sport, została trenerką oraz przewodniczącą komisji rewizyjnej z ramienia Polskiego Związku Łuczniczego.

Zapraszamy serdecznie!

Grupa Dyskusyjna Psychologii Sportu.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content