wsh logo

Międzynarodowy  Dzień Książki dla Dzieci

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

2 kwietnia Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu wzięła udział w organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną Międzynarodowym Dniu Książki dla Dzieci.

Nasi kreatywni studenci pod opieką pani dziekan Mileny Matuszewskiej – Birkowskiej, przygotowali fragmenty wierszy i bajek  z elementami inscenizacji ,wczuwając się w opisywane historie, także poprzez ubiór i ruch sceniczny, co okazało się wspaniałą zabawą dla małych czytelników, którzy chętnie wzięli w niej czynny udział.

Odczytywali rymowanki z książki pt: „Pan Pierdziołka spadł ze stołka” a także zaprezentowali oryginalną ukraińską bajkę pt.” Rękawiczka”.

Dla seniorów nasza studentka przygotowała bardzo ciekawą a jednocześnie prostą i atrakcyjną graficznie prezentację, dotyczącą podstaw obsługi komputera. Okazało się, że zainteresowała ona także najmłodszych czytelników Biblioteki Miejskiej.

Ufamy, że wzajemna współpraca Biblioteki Miejskiej i Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu przyczyni się do poszerzenia horyzontów naszych studentów oraz działania na rzecz rozwoju kulturalnego naszego miasta.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content