wsh logo

„Portrety odciśnięte w porcelanie” – spotkanie z absolwentem

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu serdecznie zaprasza na spotkanie  z absolwentem naszej Uczelni Panem Krzystofem Borkowskim.

 

 


Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej 12 kwietnia 2022 w godz. 13.00-15.00 w sali 24 (ul. Staroopatowska) w ramach cyklu spotkań z absolwentami:  „Portrety odciśnęte w porcelanie”.

Nasz Gość, Krzysztof Borkowski, urodził się w 1979 roku w Radomiu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II – Wydział Prawa i Prawa Kanonicznego.

W sierpniu 1999 roku wstąpił w szeregi Policji. Egzamin oficerski złożył  w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

W przebiegu kariery zawodowej służył w strukturach Komendy Stołecznej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji zs w Radomiu, Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu, Komisariacie Policji II Komedny Miejskiej Policji w Radomiu gdzie by Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego, a następnie Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego.

W październiku 2020 roku awansował na stanowisko Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Od początku kariery do czasu jej zakończenia związany z pionem kryminalnym. Odznaczony przez Predydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Medalem Za Długoletnią Służbę.

 

Serdecznie zapraszamy!

Koordynator mgr Joanna Babicka

 

Udostępnij
youtube
youtube
youtube
Skip to content