wsh logo

PIERWSZY KROK W KARIERZE Z EUROPASS

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

W imieniu Narodowej Agencji Erasmus+, z którą od lat współpracuje Biuro Kariery naszej Uczelni, jak również Europejskiego Korpusu Solidarności oraz Krajowego Centrum Europass & Euroguidance zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu „PIERWSZY KROK W KARIERZE Z EUROPASS”.


 

 

Webinaria odbędą się w 6 terminach i są bezpłatne!
Czas trwania 2 godz.

 Cykl webinariów odbędzie się w dniach: 12 i 14 kwietnia, 9 i 30 maja oraz 2 i 6 czerwca na platformie Zoom. Początek webinarium przewidziano na godz. 10:00.

Webinaria są skierowane do studentów oraz absolwentów Uczelni, jak również dla wszystkich zainteresowanych planowaniem i rozwojem kariery zawodowej. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość otrzymania praktycznych wskazówek, co należy uwzględnić w procesie decyzyjnym dotyczącym kariery, jakie są strategie oraz narzędzia Europass, które są pomocne w poszukiwaniu pracy. Podczas webinariów poruszymy również temat savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Podczas webinarium odbędą się 3 wystąpienia:

  • „Strategie znalezienia pracy” – Sylwia Korycka-Fortuna, doradca kariery oraz coach ICF.
  • „Szansa do rozwoju swoich umiejętności z Europass” – Piotr Głusiec, członek Zespołu Krajowego Centrum Europass & Euroguidance.
  • „Savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej” – Bartosz Czerniawski, założyciel i pomysłodawca Akademii Savoir Vivre „Bonawentura”.

Tematyka spotkań:

Praktyczne wskazówki co należy uwzględnić w procesie decyzyjnym dotyczącym kariery, jakie są strategie oraz narzędzia Europass, które są pomocne w poszukiwaniu pracy, a także podstawy savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Aby wziąć udział w webinariach, należy zarejestrować się na poszczególny termin.

Linki do rejestracji można znaleźć na stronie Europass w ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Wiktorią Chyżniak, e-mail: europass@frse.org.pl

tel. +48 572 675 974.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych planowaniem i rozwojem kariery zawodowej.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content