wsh logo

Wolontariat AHNS w Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy w Radomiu

DPS
Spotkanie Wolontariuszy ze Studenckiej Organizacji Wolontariat Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy w Radomiu

 

 

We wtorek, 12 kwietnia 2022 roku, w Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy w Radomiu odbyło się wielkanocne spotkanie z wolontariuszami Akademii Handlowej Nauk Stosowanych. Podczas spotkania mieszkańcy domu zorganizowali wystąpienie, celem którego było przybliżenie tradycji i zwyczajów wielkanocnych oraz wprowadzenie w przedświąteczny nastrój, co udało się wyśmienicie, ze względu na wzruszenie gości zaangażowaniem przedstawicieli Domu Pomocy w prezentowane treści.
Pod koniec spotkania głos zabrała Pani Dyrektor Domu Pomocy, życząc wszystkim podopiecznym, ich rodzinom i przyjaciołom, a także pracownikom i gościom wesołych i zdrowych świąt. Następnie głos zabrała pani Dziekan dr Milena Matuszewska-Birkowska i Pani Dominika Osuch – przewodnicząca Studenckiej Organizacji Wolontariat. Obie Panie podziękowały za zaproszenie, życzyły zgromadzonym pogody ducha, uśmiechu, pozytywnego nastawienia do życia, wzajemnej życzliwości, miłości oraz dużo zdrowia. Następnie wolontariuszki: Agata Chłopicka, Agnieszka Lipińska i Paulina Rychlicka rozdały przygotowane przez studentów Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu i ich podopiecznych dary, w postaci kolorowych kartek, stroików, zajączków i czekoladowych jajek oraz przygotowanych przez siebie smakołyków. Spotkanie zakończyło się optymistyczną wizją kolejnego wspólnego wydarzenia.
dr Milena Matuszewska-Birkowska

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content