wsh logo

Rak to nie wyrok – Webinar

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu serdecznie zorganizowała kolejny webinar pt. „Rak to nie wyrok” – Jak cieszyć sie z małych rzeczy, doceniać to co się ma i nie przejmować tym na co nie mamy wpływu.

Spotkanie live odbyło się na FB  28 kwietnia o godzinie 18.00.

Gościem była Pani Aleksandra Wiederek-Barańska.

Każdego roku rozpoznaje się 18 tysięcy nowych zachorowań na raka piersi. Wbrew obiegowej opinii choroba może zaatakować niezależnie od wieku i stylu życiu. Przykładem tego, że rak nie wybiera jest Pani Aleksandra Wiederek-Barańska, która o chorobie dowiedziała się tuż po narodzinach syna, w okresie karmienia piersią.

Aleksandra Wiederek-Barańska – instagramerka, fantastyczna mama, która od kilku lat relacjonuje swoje codzienne życie z rakiem. Prowadzi bloga, który dla niej jest  formą terapii. To w nim dzieli się tym co czuje i przeżywa. Przełamuje stereotypy dotyczące choroby, korzysta z życia, cieszy się każdym dniem.  I choć to ona najbardziej potrzebuje siły, znajduje sposób, by dawać ją innym.

https://www.instagram.com/olawiederekbaranska/

Pani Aleksandra już szósty rok zmaga się z zaawansowanym, mówiąc medycznie „niewyleczalnym” rakiem piersi. To HER2 dodatni.

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content