wsh logo

„Biznes wczoraj, dziś i jutro”- wywiady KNMM

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Koło Naukowe Młodych Menedżerów w ramach projektu pt. „Biznes wczoraj, dziś i jutro” przeprowadza wywiady z radomskimi przedsiębiorcami. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem studentów.

 

Ich pierwszym gościem była Sandra Skrzypczak właścicielka marki modowej BezAle, która od 9 lat ubiera kobiety w charakter.

Wywiad odbył się 17 lutego 2022 roku w siedzibie firmy BezAle przy ul. Rwańskiej 2. Przewodnicząca- Karolina Nowakowska i Zastępczyni Przewodniczącej – Agata Chłopicka, która była operatorką kamery udały się do siedziby firmy i przeprowadziły bardzo interesujący wywiad.

Przewodnicząca pytała o zmianach w biznesie na przestrzeni lat, dowiedziała się o genezie firmy i o tym jak się rozwijała i jakie były największe przeszkody. Pani Sandra zdradziła też plany rozwojowe firmy.
Jeśli chcecie dowiedzieć się co mieści się przy Rwańskiej 2 w Radomiu koniecznie obejrzyjcie ten wywiad!
Zapraszamy do przeczytaniaWYWIADU SPISANEGO

 

Naszym kolejnym gościem była Joanna Musiał-Jarosz właścicielka kawiarni „Otwarta”, która od 2016 roku częstuje Radomian dobrą kawą, naturalnymi ciastami i pysznymi koktajlami.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, z którego dowiecie się jaka była geneza otwarcia lokalu, co wyróżnia Otwartą na tle innych kawiarni i jakie są plany na rozwój firmy i tego miejsca.

Zapraszamy do przeczytania WYWIADU SPISANEGO

Naszym gościem był Pan Robert Kucharski, właściciel Mydlarni „Powrót do Natury”, która produkuje naturalne mydła w oparciu o dawną, tradycyjną technologię sięgającą XIX wieku. Pan Robert produkuje mydła uczciwie i z pasją, mając nadzieje, że Tworzy lepszy świat stając się jego częścią. Z wywiadu dowiecie się jaka jest geneza powstania Mydlarni, jak wyglądała produkcja na początku, a jak obecnie.

Zapraszamy do przeczytania WYWIADU SPISANEGO

Udostępnij
youtube
youtube
youtube
Skip to content