wsh logo

„Psycholog – zawód przyszłości”

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Duet, który może działać cuda! Dogoterapia to kolejna z możliwości pracy dla absolwentów psychologii. Jeśli kochasz zwierzęta, myślisz o pracy terapeutycznej z dziećmi, to spotkanie jest dla Ciebie!

Serdecznie zapraszam na spotkanie z Panią mgr Anetą Zaworą w ramach cyklu spotkań „Psycholog – zawód przyszłości”.

Pani Aneta jest absolwentką KUL oraz licznych studiów i kursów poświęconych pracy z dziećmi, w tym z dziećmi z niepełnosprawnościami.  Ukończyła specjalistyczne szkolenie „Pies w terapii i edukacji”. Aktualnie w trakcie Studium Terapii Rodzin. Posiada bogate doświadczenie w pracy w różnego typu placówkach oświatowych.

Nasz Gość przybliży nam specyfikę i możliwości pracy psychologa z dziećmi z różnego typu deficytami i niepełnosprawnościami. Pani Aneta podzieli się doświadczeniem w zakresie wyboru dodatkowych kursów w zakresie metod/narzędzi pracy psychologa. Dowiemy się również wielu informacji na temat jednej z takich narzędzi – dogoterapii.

Spotkanie jest dostępne zarówno dla studentów i pracowników Uczelni, jak również uczniów szkół średnich, szczególnie klas maturalnych, a także społeczności lokalnej.

Spotkanie odbędzie się 19.05.2022 o godz. 10.00 w formie online za pośrednictwem platformy Microsoft Teams w wirtualnej przestrzeni Akademickiej Pracowni Consultingu Rozwoju Osobistego i Coachingu.  

LINK DO SPOTKANIA

Zachęcam i zapraszam do uczestnictwa w tym inspirujących spotkaniu!

 

Koordynator Pracowni Consultingu Rozwoju Osobistego i Coachingu mgr Joanna Babicka

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content