wsh logo

Wyjazd warsztatowo-integracyjny Akademickiego C(H)óru Naszych Studentów

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

W dniach 21-24 maja 2022r. odbył się wyjazd warsztatowo-integracyjny Akademickiego C(H)óru Naszych Studentów. Miejscem warsztatów była Białka Tatrzańska. 

Podczas wyjazdu członkowie Chóru intensywnie ćwiczyli, rozwijali umiejętności wokalne, wrażliwość muzyczną, a także wymieniali się doświadczeniami scenicznymi i zainteresowaniami muzycznymi. 

Ważnym aspektem wyjazdu była także integracja. Studenci oraz pracownicy AHNS zdobyli razem Rusinową Polanę, Gęsią Szyję, a także Morskie Oko. W planach nie zabrakło także Zakopanego, słynnych Krupówek i wjazdu na Gubałówkę. Świeże powietrze, niesamowite widoki, wspólna poranna kawa w doborowym towarzystwie oraz wieczorne śpiewanie zbudowały nowe i umocniły już nawiązane wcześniej więzi. Warsztaty pokazały również ogromną potrzebę rozmowy i współpracy nie tylko w Chórze, ale także poza nim, w codziennych, błahych sytuacjach. Członkowie Chóru upewnili się także, że tworzą razem coś pięknego i są we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Ponadto wyjazd przypieczętował początek ich wspólnej i pięknej drogi – kariery. (Następny przystanek Tokio) 

Akademicki Chór Naszych Studentów serdecznie dziękuje, jednocześnie zachęcając do wstąpienia w nasze szeregi.

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych AHNS w Radomiu

dr Milena Matuszewska-Birkowska

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content