wsh logo

Cyberbezpieczeństwo – wywiad

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

W dniu 18 października 2022 roku został przeprowadzony wywiad nt. szeroko rozumianej tematyki cyberbezpieczeństwa.  Powyższe wydarzenie powstało z inicjatywy Akademickiej Pracowni Organizacji i Zarządzania Przedsiębiorstwem.

 

W wywiadzie wzięli udział: płk dr Piotr Potejko, EMBA, prezes stowarzyszenia ASIS Polska, ekspert z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego i międzynarodowego z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Eryk Brodnicki, EMBA, prezes zarządu Centrum Audytu Bezpieczeństwa, koordynator studiów podyplomowych z ramienia Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej na naszej uczelni.

Wywiad odbył się w formie stacjonarnej w studiu nagrań Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu przy ulicy Mazowieckiego 7a. Spotkanie zostało poprowadzone przez Przewodniczącą Koła Młodych Menedżerów Panią Karolinę Nowakowską.

W trakcie wywiadu była możliwość uzyskania informacji z zakresu cyberbezpieczeństwa i cyberprzestrzeni. Jak w dzisiejszym cyfrowym świecie należy dbać o cyberbezpieczeństwa? Od czego warto zacząć? Czy jednostki publiczne są zatem narażone w sposób szczególny na ataki hakerskie? Jakie istnieją szczególne zagrożenia w obszarze cyberprzestrzeni?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli nasi zaproszeni eksperci.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu:

 

Już 26 listopada 2022 roku (sobota) w godzinach 10:00 – 12:00, w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu, ul. Mazowieckiego 7a, Aula Główna A1 (I piętro) odbędzie się debata ekspercka, nt.

Jak radzić sobie z szumem informacyjnym w sieci?

W debacie wezmą udział eksperci z Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu (AHNS), Stowarzyszenia Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej (CAKW), Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o. (PIKW), Stowarzyszenia Ekspertów ds. Przeciwdziałania Oszustwom, Nadużyciom Gospodarczym i Korupcji (ACFE Polska) oraz Stowarzyszenia ASIS Polska.

Szczegółowy program wydarzenia niebawem na naszej stronie www.ahns.pl.

 

Do zobaczenia!

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji AHNS

dr inż. Emilia Żuchowska – Kotlarz

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content