wsh logo

Spotkanie przy ognisku

OGNISKO

28 października, przy budynku Akademii Handlowej Nauk Stosowanych, odbyło się uroczyste sadzenie drzewka, upamiętniającego 10 lat działalności Studenckiej Organizacji Wolontariat.

Po tym ważnym dla wolontariuszy wydarzeniu odbyło się ognisko, integrujące wszystkich studentów Akademii Handlowej Nauk Stosowanych, działających w kołach i organizacji Uczelni.
Studencka Organizacja Wolontariat „Sadziki Pomocy”,  była gospodarzem całego przedsięwzięcia. Zabawom, śpiewom i dyskusjom nie było końca! Oprócz wspólnego biesiadowania i integracji, naszemu ognisku przyświecały inne szczytne cele!
Wspólnie ze wszystkimi gośćmi omówiliśmy potrzeby osób z niepełnosprawnościami oraz możliwe rozwiązania problemów, z którymi zmagają się oni w codziennym życiu.
Następnie miało miejsce oficjalne mianowanie opiekuna naukowego Studenckiej Organizacji Wolontariat „Sadziki Pomocy”, równo w pierwszą rocznicę sprawowania przez dr Milenę Matuszewską-Birkowską tej funkcji.
W czasie ogniska trwała zbiórka kawy i herbaty dla osób w kryzysie bezdomności, w którą można włączyć się  do 30 listopada. Udało się nam zgromadzić naprawdę dużą liczbę produktów, które wkrótce trafią w ręce najbardziej potrzebujących. W integracji wzięło udział wielu studentów, przedstawicieli kół i organizacji studenckich oraz pracowników AHNS, dzięki czemu każdy z nas mógł rozpocząć nowy rok akademicki bogatszy o nowe piękne doświadczenia, znajomości i przyjaźnie.

GALERIA - Sadzenie drzewka ul. Mazowieckiego 7a

GALERIA - Spotkanie przy ognisku

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content