wsh logo

Rozmowa o przyszłości z Szymonem Hołownią

SZYMON HOŁOWNIA

Webinar z Panem Szymonem Hołownią.

 

Webinar odbył się 17 listopada o godzinie 16.00 i poruszył temat dotyczący nas wszystkich – kwestię naszej przyszłości. Webinar miał formę wywiadu.

Pan Szymon odpowiedział na takie pytania jak:

 Jaka będzie Polska w 2050 roku? Czy Polska przyszłości to Polska dla młodych? Jak rozwiązać problem emigracji młodych, którzy niepewni swojej przyszłości wyjeżdżają z Polski? Jakie działania powinni podjąć politycy, a jakie my – obywatele, aby zadbać o naszą przyszłość?

Na te i inne pytania Pan Szymon Hołownia odpowiadał w pierwszej cześć webinaru, był też czas na pytania od widzów.

Zapraszamy do oglądania, film poniżej!

 

Szymon Hołownia – polityk, Prezes powołanego w 2020 stowarzyszenia Polska 2050 i założyciel partii o tej nazwie, jej przewodniczący od 2022. Kandydat na urząd prezydenta RP w pierwszych i drugich wyborach w 2020. Założyciel fundacji charytatywnych „Kasisi” (2013) i Dobra Fabryka (2014). Jako felietonista lub redaktor współpracował z „Gazetą Wyborczą”, „Newsweek Polska”, „Rzeczpospolitą”, „Wprost”. Publikował też w magazynach katolickich, m.in. w „Tygodniku Powszechnym”. W 2005 był zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Ozon”. W latach 2007–2012 był dyrektorem programowym oraz prezenterem stacji Religia.tv. Wraz z Marcinem Prokopem współprowadził w telewizji TVN programy Mam talent! (2008–2019) i Mamy cię! (2015).

Tego samego dnia o godz. 18.00 odbyło sie również spotkanie z Panem Szymonem Hołownią w murach naszej uczelni.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content