wsh logo

Rekrutacja do drugiej edycji AWE przedłużona do 20 listopada!

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Rekrutacja do drugiej edycji AWE – Akademia Przedsiębiorczych Kobiet #aweinPoland #aweenergized organizowanej przez American Corner Radom oraz U.S. Embassy Warsaw została przedłużona do  20 listopada do godz. 23:59.

Dla kogo program?

Zapraszamy studentki radomskich uczelni wyższych i szkół – kobiety w wieku 18 – 25 lat oraz kobiety powyżej 25 roku życia z Radomia lub miejscowości oddalonych od miasta max. 50 km, które chcą rozwijać swoje umiejętności biznesowe, wcielać plany i biznesowe marzenia w życie, szukać inspiracji, kontaktów, a przy okazji dobrze się bawić.

Program szkoleniowy wspiera przedsiębiorcze kobiety na całym świecie, a naszym przypadku mieszkanki Radomia i miejscowości oddalonych od miasta max. 50 km oraz studentki radomskich uczelni i szkół i koncentruje się wokół zdalnego programu szkoleniowego o nazwie „DreamBuilder”, opracowanego w ramach partnerstwa pomiędzy Uniwersytetem Stanowym w Arizonie – Thunderbird School of Global Management i międzynarodową firmą wydobywczą Freeport – McMoRan oraz wokół spersonalizownego szkolenia, podczas którego uczestniczki nabywają praktyczne umiejętności biznesowe. Naszym celem jest wsparcie uczestniczek programu poprzez dostęp do materiałów szkoleniowych, mentorów, wybranych specjalistów z dziedziny biznesu oraz poprzez stworzenie szansy na kontakt ze środowiskami biznesowymi w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych.

Akademia Przedsiębiorczych Kobiet pozwoli paniom z Radomia i okolic oraz kobietom edukującym się na terenie miasta, na naukę narzędzi biznesowych niezbędnych do wprowadzenia w życie autorskich pomysłów na biznes lub rozwój biznesu.

Program wieńczy Konkurs finałowy/sesje pitchingowe, podczas których zakwalifikowane uczestniczki, które pomyślnie przeszły całość szkolenia, prezentują swoje pomysły na biznes lub charakterystykę i plan na rozwój istniejącej działalności. W trakcie sześciomiesięcznego cyklu szkoleń (listopad – kwiecień) uczestniczki biorą udział w serii spotkań poświęconych praktycznym narzędziom biznesowym, wystąpieniom publicznym, etykiecie biznesu, mediom społecznościowym, itd. Wydarzenie ma formułę hybrydową: zajęcia i warsztaty stacjonarne, szkolenia online.

Uczestniczki projektu mają szansę zawalczyć o nagrodę finansową, która pomoże wcielać plany i marzenia biznesowe w życie. Do rozdysponowania pula nagród pieniężnych w wysokości 30. 000 USD, a wartość samego programu szkoleniowego szacuje się na ok. 30 tyś. PLN na osobę.

Jak aplikować?

Jednorazowe zgłoszenia przyjmujemy do 20 listopada, godz. 23:59. Jako zgłoszenie traktowany jest pierwszy przesłany dokument. Zgłoszenia wysłane ponownie nie będą brane pod uwagę.

Organizatorzy:
American Corner Radom, U.S. Embassy Warsaw, Amerykański Departament Stanu- Biuro ds. Edukacji i Kultury (ECA), Exchange Alimni
Partnerzy:
Miasto Radom, Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. K. Pułaskiego w Radomiu, Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu, Łaźnia – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, Eneba Szkolenia, Centrum Aktywności Seniorów.
Oficjalne informacje na temat inicjatywy udzielane są dodatkowo pod numerem telefonu: 572 012 005 (biuro American Corner Radom)
Kontaktować można się także pisząc na adres email: aweradom2022@gmail.com
Zapraszamy i zachęcamy do aplikacji.
Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content