wsh logo

Podaruj Prezent na Święta- KNMM i Wolontariat

MARATON PISANIA LISTÓW 2022

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! W tym roku Koło Naukowe Młodych Menedżerów 1 grudnia ogłosiło zbiórkę charytatywną pt. „Podaruj prezent na Święta” wspierając Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Była to druga edycja zbiórka, w zeszłym roku udało nam się zebrać 1112.10 zł.

Do Akademii Handlowej Nauk Stosowanych można było przynosić prezenty. Były przygotowane specjalnie kosze z plakatami akcji. Zbierane były wszelkie akcesoria plastyczne (kleje, nożyczki, bloki techniczne, rysunkowe, kolorowe, kredki, pisaki, mazaki, taśmy klejące itp.), puzzle, książki, gry i zabawki.

W kampusie przy ulicy Traugutta 61a i Mazowieckiego 7a były puszki, do których ochotnicy mogli wesprzeć akcję finansowo. Dzięki Waszej hojności, dobroci i zaangażowaniu zebraliśmy RAZEM 1721.24 zł.

Za zebraną kwotę zakupiono rzeczy rekomendowane przez psychologów dziecięcych. Akcja trwała do 18 grudnia. Zaangażowali się nie tylko członkowie i członkinie Koła Naukowego Młodych Menedżerów, z pomocą przyszli również Wolontariusze ze Studenckiej Organizacji Wolontariat „Sadzik Pomocy” oraz pracownicy administracyjni AHNS – bardzo Wam dziękujemy za pomoc.  Posegregowane i zebrane prezenty przesłano na adres Fundacji, aby podopieczni mogli cieszyć się prezentami podczas Świąt i w kolejnych dniach!

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę! Ogromne brawa dla Was!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content