wsh logo

Wizyta studyjna w firmie Zbyszko

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

W dniu 17 stycznia 2023 roku studenci kierunku Zarządzanie wzięli udział w wizycie studyjnej w firmie Zbyszko.

 

W trakcie 2 godzinnej wizyty studyjnej studenci poznali specyfikę funkcjonowania  zakładu, brali udział w rozmowie z przedstawicielem firmy, który opowiadał historię działalności, jej zalety, prezentował profil poszukiwanych pracowników. Ważnym punktem przeprowadzanej wizyty było prezentowanie oferowanych produktów i usług, a także udział w pracach zakładu.

Firma  Zbyszko posiada 6 linii produkcyjnych, w tym linie aseptyczne i typu Ultra Clean, pozwalające na wytwarzanie produktów z 20 % zawartością soku, bez konserwantów i sztucznych barwników.

Nowoczesny park maszynowy, który studenci mieli okazje zwiedzać i zastosowane innowacyjne technologie, dają  możliwość produkcji 140 tys. butelek 1,5 l na godzinę. Firma dysponuje dwoma magazynami wysokiego składowania będącymi w stanie pomieścić 30 000 europalet. Wysoka automatyzacja i sprawne procesy umożliwiają załadunek 30 aut ciężarowych na godzinę. Najwyższa jakość wytwarzanych produktów potwierdzona została międzynarodowymi certyfikatami jakości, takimi jak BRC oraz FDA.

Podstawowym celem wizyty było wzmocnienie praktycznego charakteru kształcenia. Poprzez uczestnictwo w wizycie studyjnej studenci mogli nabyć podstawową wiedzę o realiach pracy w tego typu firmie, co może ułatwić im wejście na rynek pracy lub przygotować się do zmiany pracy, na pracę zgodną z kierunkiem kształcenia.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content