wsh logo

VI Turniej Halowej Piłki Nożnej

MARATON PISANIA LISTÓW 2022

W dniu 28 stycznia 2023 roku odbył się VI Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przez Akademię Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu w ramach patronatu.

W hali sportowej XIII LO w Radomiu rozegrano łącznie 28 spotkań, mecze odbywały się w systemie ligowym. W turnieju wzięło udział 8 drużyn:

• Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu

Komentatorem naszego spotkania był Pan Marek Nowak, spiker RKS Radomiaka Radom.

III miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Budowlanych, II miejsce należy do Zespołu Szkół nr 2 im. L. Skowyry w Przysusze, natomiast zwycięstwo wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu.

Królem strzelców został Adam Kucharczyk z Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze, nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Krzysztof Bogusz z Zespołu Szkół nr 2 im. L.Skowyry w Przysusze, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartek Główka z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu

Puchary, medale i dyplomy wręczyła Dziekan Wydziału Prawa i Administracji, prof. AHNS dr inż. Emilia Żuchowska-Kotlarz.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim przybyłym za wspaniałe sportowe spotkanie .

Do zobaczenia podczas kolejnych rozgrywek.