wsh logo

Jak sprzedawać skutecznie-narzędzia, techniki, triki

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Koło Naukowe Młodych Menedżerów ze współpracą z Dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. AHNS dr inż. Emilią Żuchowską-Kotlarz serdecznie zaprasza na warsztat pt. „Jak sprzedawać skutecznie-narzędzia, techniki, triki”, który poprowadzi wieloletni praktyk, mentor, lider sprzedaży Monika Babut.

 

Pani Monika Babut od wielu lat buduje, rozwija i prowadzi skuteczne zespoły sprzedażowe. W swojej pracy skupia się na wydobywaniu indywidualnego potencjału członków zespołu w oparciu o silne strony, dzięki czemu jej zespoły osiągają blisko 90% skuteczności sprzedaży. Od lat współpracuje z firmami na rynku medycznym i edukacyjnym. Swoje doświadczenie zdobywała w małych edukacyjnych start upowych projektach, jak i średnich firmach o szybkim tempie wzrostowym. W tej chwili prowadzi zespół sprzedażowy w korporacji, odpowiadając za różne kanały sprzedaży.

Spotkanie odbędzie się 29 marca 2023 od godziny 15:00 do 18:20, przy ul.Staroopatowskiej 1a, pracownia B14.

Na warsztatach uczestnicy będą mogli poznać i zrozumieć sprzedaż: Behind the scenes, czyli od kuchni. Podstawy teorii zostaną okraszone smaczkami praktycznymi, na bazie których zostaną poprowadzone warsztaty. Na warsztatach będzie można poczuć rolę sprzedającego, ale też zrozumieć opór kupującego, a wszystko we wspaniałej atmosferze lekkich i nieoczywistych technik sprzedażowych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Na prezentowane wydarzenie obowiązują zapisy, zaś o zaakceptowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona

Zapisy na warsztaty i wizyty studyjne będą prowadzone tylko przez aplikację TEAMS (nie będą przyjmowane zgłoszenia e-mailowe).

Zapisy przez aplikację TEAMS – poniżej krótka instrukcja postępowania:

Studenci korzystający z aplikacji TEAMS powinni dołączyć do Zespołu o nazwie Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego, używając następującego kodu: ibin96e.

Następnie w: → Plikach (na górze) → Dokumenty → Biblioteka witryny → Warsztaty Marzec 2023, w którym jest ogólny Harmonogram wszystkich warsztatów na marzec 2023 oraz wyszczególnione warsztaty w poszczególnych dniach. Wybieramy warsztat w dniu, który nas interesuje i wpisujemy się na zamieszczoną listę uczestników, na koniec → Zamknij (po prawej stronie na górze).

ZAPRASZAMY!

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content