wsh logo

Koncert „113 powodów, dla których WAS kochamy” Akademickiego c(H)óru Naszych Studentów

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

W dniu 25 marca 2023 roku w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu odbyło się niezwykłe wydarzenie. Akademicki Chór Naszych Studentów pod kierownictwem p. Justyny  Samuś przygotował koncert pt. „ 113 powodów dla których was kochamy” w hołdzie wszystkim kobietom.

 

Tradycję dnia kobiet w Polsce obchodziliśmy w tym roku właśnie po raz 113. Dodatkowo już na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia rozpoczęły się Targi dla Kobiet, podczas których można było spotkać między innymi przedstawicieli CortenMedic przypominających  o profilaktycznych badaniach dla kobiet, Esfit Studio Sylwia i Emil Tyszko, firmę ZOZOI, Stylowo – Piernikowo, Arbonne – Kosmetyki Naturalne, Amestyst Studio, firmę Suplando z przedstawicielem panem Konradem Kisielem na czele, a także panią Maję Krawczyk właścicielkę niezwykłej kwiaciarni Galeria Zielona.

Zgromadzonych gości przywitała opiekun chóru, Prorektor Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr Milena Matuszewska – Birkowska. Głos zabrała także I Zastępca Prezydenta dr Katarzyna Kalinowska, motywując zgromadzone kobiety do wiary w siebie i spełniania marzeń.

W repertuarze znalazły się m.in. utwory takie jak :

– Babę zesłał Bóg

– SexAppeal

– Damą być

– Być Kobietą

– Nic nie może przecież wiecznie trwać

– Pretty Woman i inne, dzięki którym zgromadzeni goście mieli możliwość oderwać się na chwilę od codziennych spraw i obowiązków oraz spojrzeć na siebie z serdeczną radością.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i zapraszamy na kolejne występy Akademickiego Chóru Naszych Studentów.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content