wsh logo

Wystawa sprzętu wojskowego w AHNS

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

W dniu 13 maja 2023 roku w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu odbędzie się spotkanie z żołnierzami 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Witolda Pileckiego.

 

Podczas spotkania studenci oraz pracownicy uczelni będą mieli okazję zobaczyć sprzęt wojskowy, jakim dysponują Wojska Obrony Terytorialnej. Będzie to również okazja, aby zapoznać się ze specyfiką służby w Wojskach Obrony Terytorialnej. Zainteresowane  wstąpieniem w szeregi wojska osoby, będą mogły złożyć wniosek o powołanie do Terytorialnej Służby Wojskowej. Podczas spotkania realizowane również zostaną zajęcia z medycyny pola walki, co będzie okazją do zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia dla wszystkich uczestników spotkania. Żołnierze WOT, reprezentujący 6 Brygadę, stacjonującą w Radomiu, chętnie będą odpowiadali na zadawane przez studentów oraz pracowników pytania dotyczące zarówno służby, jak i sprzętu wojskowego.

Pokaz sprzętu wojskowego oraz spotkanie odbędzie się w budynku AHNS przy ul. Traugutta 61A na holu głównym oraz w przestrzeni Cafe Galery w godzinach od 8 – 15.

Wstęp wolny

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@ahns.pl

             

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content