wsh logo

II etap Konkursu z Języka Angielskiego

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Dnia 16 maja 2023 r. w  Auditorium Primum AHNS odbył się II etap Konkursu z Języka Angielskiego pt. TEST YOURSELF adresowany do uczniów rekrutujących się do szkół średnich.

 

Ideą konkursu  jest wsparcie ambitnych i potrafiących dać z siebie wszystko dzieciaków, by mogli zabłysnąć i jednocześnie podnieść swoje szanse podczas egzaminu 8-klasisty oraz w szkole średniej.

 Do II etapu Konkursu zakwalifikowało się  70 uczniów z radomskich szkół podstawowych.

 II etap  obejmował pracę z arkuszem, który zawiera zadania z zakresu:

 – znajomości funkcji językowych

 – rozumienia tekstów pisanych

 – znajomości słownictwa i gramatyki

Konkurs otworzyła słowem powitania Pani mgr Natalia Dudzińska, kierownik SJO Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Następnie przed uczestnikami konkursu wystąpiła Pani mgr Anna Machlarz, Dyrektor Szkoły English College oraz uczennicy V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta, przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 maja 2023 r. Wręczenie nagród odbędzie się na początku czerwca w Auditorium Primum AHNS.

II etap Konkurs był organizowany jest przez V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta pod patronatem Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu we współpracy z  Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu oraz Szkolą English College.

Dziękujemy wszystkim za udział! 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content