wsh logo

Certyfikaty LanguageCert

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych nawiązała współpracę w zakresie egzaminów LanguageCert.

LanguageCert to wiodący międzynarodowy dostawca egzaminów językowych, oferujący szeroką gamę testów, które są dostępne w ponad 200 krajach.

Z ramienia Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu możesz zdać dwa z najpopularniejszych egzaminów LanguageCert: LanguageCert LTE oraz LanguageCert IESOL. Warto podkreślić, że zarówno egzamin LanguageCert LTE, jak i LanguageCert IESOL można zdawać w pełni zdalnie, przez Internet.

LanguageCert LTE (LanguageCert Test of English) to egzamin poziomujący składający się z dwóch części: czytania i słuchania. Ten egzamin sprawdza umiejętności rozumienia ze słuchu i czytania języka angielskiego na poziomach A1-C2 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą dowiedzieć się na jakim miejscu na skali A1-C2 się znajdują a zarówno chcą otrzymać międzynarodowe potwierdzenie swojego poziomu angielskiego.

Kod rabatowy Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu -25% dla LTE EA346F

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o egzaminie oraz użyciu kodów promocyjnych.

LanguageCert IESOL (International English for Speakers of OtherLanguages) to egzamin językowy, który pomaga ocenić i potwierdzić umiejętności językowe na poziomie od A2 do C2. Egzamin składa się z dwóch modułów: Written (czytanie, pisanie, słuchanie) oraz Spoken (mówienie). Jest to idealny wybór dla osób, które chcą zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy, który potwierdzi ich umiejętności językowe na wybranym przez siebie poziomie.

Kod rabatowy Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu-20% dla IESOL CA2A8D

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o egzaminie oraz użyciu kodów promocyjnych.

Jeśli szukasz międzynarodowych certyfikatów językowych, to egzaminy LanguageCert są doskonałym wyborem. Aby zapisać się na egzamin z ramienia Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu, wystarczy, że podczas rejestracji skorzystasz z kodu rabatowego. Jeśli masz pytania:

mgr Natalia Dudzińska

ndudzinska@ahns.pl

lub tel. 695 056 266

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content