wsh logo

Wybory Miss i Mistera AHNS! WIELKI FINAŁ

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu na Wielki Finał wyborów na Miss i Mistera AHNS 2023!

 

 

 

Mamy to! Swoją kandydaturę do konkursu zgłosili studenci i pracownicy AHNS.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na Wielki Finał  już 7 czerwca o godzinie 18.30 w kampusie Uczelni przy ulicy Traugutta 61A.

Kandydaci będą walczyć o super nagrodę, którą jest profesjonalna sesja fotograficzna.

Kto wygra zadecydujecie Wy!

Osoby, które otrzymają najgłośniejsze owacje podczas finału zdobędą tytuł Miss i Mistera AHNS oraz zgarną nagrodę!

Zapraszamy! Zapowiada się świetna zabawa przy muzyce oraz winie.

 Regulamin konkursu

Kandydaci na Miss i Mistera AHNS 2023

  Jestem Gabrysia mam 22 lata. Studiuję Kryminologię na 3 roku. Skończyłam szkołę muzyczną. Gram na skrzypcach i śpiewam. Jestem otwartą osobą z dużym poczuciem humoru. Nie lubię nudy i jestem otwarta na różnorodne spędzanie czasu. 

  Hej, jestem Julia. Mam 22 lata i studiuję Psychologię. Na co dzień jestem dosyć chaotyczna i uśmiechnięta, ale w głębi niesamowicie wrażliwa. Uwielbiam sport, makijaż i muzykę – dlatego też śpiewam w naszym uczelnianym chórze, a no i kocham pieski, bezgranicznie.

  Cześć mam na imię Paulina. Jestem pracownikiem AHNS w Radomiu. Chętnie angażuje się w wydarzenia organizowane na uczelni. Bardzo lubię śpiewać, dlatego należę do Akademickiego Chóru Naszych Studentów. Bardzo lubię też tańczyć. Jestem osobą pozytywną i uśmiechniętą. W wolnej chwili lubię obejrzeć dobry serial, słuchać podcastów i muzyki.

  Mam na imię Paweł Barszcz, przyszły szalony naukowiec i biznesmen. Aktualnie studiuję na 3 roku Psychologii. Mam bardzo rozległe zainteresowania, takie jak: astronomia, technologia, sporty ekstremalne i drużynowe, kolekcjonerstwo, szachy oraz zwierzęta. Poczucie sprawiedliwości i ciekawość świata są dwoma fundamentalnymi wartościami, które mnie napędzają. I lubię małe kotki.

   

  Nazywam się Kamil Dolega, jestem studentem 1 roku Kryminologii studiów stacjonarnych w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Na uczelni aktywnie udzielam się w Studenckiej Organizacji Wolontariat, ponieważ lubię pomagać ludziom i sprawia mi to ogromną satysfakcję. Moim hobby jest piłka nożna, boks oraz historia o Polsce. 

  Nazywam się Filip Zakrzewski, mam 21 lat  i studiuję Psychologię. Jestem osobą otwartą na doświadczenia i nowych ludzi. Prywatnie interesuję się kolarstwem i fotografią. 

  Udostępnij
  youtube
  youtube
  tiktok
  youtube
  Skip to content