wsh logo

Wystawa pt. „Pierwociny” autorstwa Natalii Niemen

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

W dniu 2.06. w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu przy ulicy Traugutta 61 a odbył się wernisaż malarstwa i rysunku Natalii Niemen pt. „Pierwociny”.

To już druga wystawa organizowana przez Bibliotekę AHNS w ramach cyklu „ Akademia Kulturalna”.

Spotkanie poprowadził Dyrektor Domu Kultury Idalin Grzegorz Molenda. Podczas spotkania można było usłyszeć także trzy utwory z autorskiej płyty, nad którą pracuje artystka i którą zapowiada singiel „ Zaplątana”.

Licznie przybyła publiczność miała możliwość swobodnej rozmowy z  Panią Natalią  dotyczącej inspiracji, twórczości, a także życia prywatnego. Pani Niemen okazała się nie tylko wszechstronnie uzdolnioną, ale także wyjątkowo sympatyczną i charyzmatyczną matką, artystką i piosenkarką.  Dzięki temu publiczność z pełną śmiałością zadawała pytania, a także czekała na rozmowy indywidualne, którym nie było końca. Po części artystycznej Pani Natalia miała czas na wymianę myśli, doświadczeń i uściski z fanami. Słysząc komentarze gości „Pani Niemen jest najlepsza, dziękujemy za Panią Niemen”. Mamy pewność ze to nie ostatni tego rodzaju wieczorek artystyczny.

Dziękujemy za obecność!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content