wsh logo

Obrony 2023 w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Obrony 2023 już za nami! Czerwiec to miesiąc, w którym w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu odbywają się obrony prac magisterskich i egzaminy dyplomowe. W tym roku możemy już w pełni cieszyć się obronami w formie stacjonarnej. Sprawdźcie komu z Waszych kolegów i koleżanek możecie pogratulować dyplomu.

1 czerwca 2023 roku Wydział Prawa i Administracji rozpoczął obrony 2023. Od tamtej pory ok. 500 studentów Uczelni otrzymało tytuł licencjat i magister.

W tym roku akademickim studenci studiów I stopnia przygotowywali projekt. Podczas egzaminu jedno pytanie dotyczyło projektu, a dwa kolejne były losowane. Studenci przygotowywali je przez dwa ostatnie semestry, pod kierunkiem opiekuna projektu.

W trakcie egzaminu dyplomowego na studiach II stopnia, połączonego z obroną pracy magisterskiej, studenci prezentowali przygotowane prace dyplomowe, odpowiadali na pytania promotora oraz na dwa zagadnienia wylosowane z puli pytań ogólnych i specjalnościowych.

W kolejnych dniach czerwca obronili się studenci kierunków: pedagogika, psychologia, zarządzanie, administracja, kryminologia, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz finanse i rachunkowość.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Absolwentom życzymy, żeby dyplomy licencjata i magistra otworzyły nowe perspektywy i okazały się dobrą inwestycją w siebie. Zapraszamy na studia magisterskie i podyplomowe. Poniżej galeria z tegorocznych obron.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content