wsh logo

Wernisaż „Scalanie” – wystawa malarstwa Doroty Wulczyńskiej

Konkurs na najlepszą pracę magisterską!

 Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu zaprasza na wystawę malarstwa Doroty Wulczyńskiej artystki urodzonej w Radomiu.

 

 

7 listopada 2023 roku o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż „Scalanie” – wystawa malarstwa Doroty Wulczyńskiej.

Dorota Wulczyńska-Kieloch – artystka urodzona w Radomiu. Tworzy malarstwo i tkaninę unikatową. Posługuje się różnorodnymi technikami, z którymi chętnie eksperymentuje osiągając niepowtarzalny, autorski styl. Artystka prezentowała swoje dzieła na 6 wystawach indywidualnych oraz brała udział w wielu wystawach zbiorowych i konkursach. Od ponad 20 lat prowadzi, pracownię DoarteConcept w ramach, której projektuje wnętrza, uwzględniając sztukę, nie tylko użytkową.

 Autorka: „SCALANIE – proces pozwalający na jednoczeniu wielu JA, na połączeniu narastających zmian we mnie, wynikających z przeżytych chwil, na scalaniu wielu warstw wspomnień i zauważonych emocji. To wszytko kształtuje mnie samą.Tworząc próbuję tego dotknąć, wciąż na nowo. Jestem poszukująca twórczo, odpowiednich mediów i technik, aby pod kreską, nitką czy plamą koloru w sposób indywidualny wyrazić prawdziwe i aktualne uczucia jak: spokój, akceptację, smutek, nadzieję czy radość”.

Wystawa czynna do 30 listopada 2023.

Miejsce AHNS, ul. Traugutta 61 a.

wstęp wolny!

          

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content