wsh logo

„Czy jesteśmy równi?” Dr hab. Magdalena Środa Webinar Online

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

 

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu organizuje webinar z Dr hab. Magdaleną Środą, który odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18:00

 

 

Zapraszamy serdecznie na fascynujący webinar online zorganizowanego w ramach wydarzenia „Maraton Pisania Listów” Amnesty International, który odbędzie się wkrótce, z wyjątkowym gościem – Dr hab. Magdaleną Środą. Wydarzenie to poświęcone będzie głębokiemu zastanowieniu się nad kwestią równości społecznej i jej różnymi aspektami.
 
Tytuł webinaru: „Czy Jesteśmy Równi?”
 
Data: 05.12.2023
 
Godzina: 18:00
 
W trakcie tego niezwykłego spotkania, Dr hab. Magdalena Środa, ceniona filozofka, wykładowczyni i autorka wielu publikacji, poprowadzi nas przez złożone zagadnienia związane z równością. 
 
Dr hab. Magdalena Środa podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat współczesnych wyzwań oraz propozycjami na rzecz bardziej sprawiedliwego społeczeństwa.
 
Webinar „Czy Jesteśmy Równi?” to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy, zadawania pytań i aktywnego udziału w dyskusji na temat równości społecznej. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pracownikiem, czy po prostu pasjonatem filozofii społecznej, ten webinar dostarczy ci inspirujących myśli i nowych perspektyw.
 
 
Do zobaczenia na webinarze!

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content