wsh logo

„Być sobą po nowemu” – Inspirujący Wykład prof. AHNS dr Leszka Mellibrudy

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Zapraszamy do udziału w kolejnym Inpirującym Wykładzie AHNS pt. „Być sobą po nowemu – po czym poznać zmiany pozorne własnych i cudzych zachowań”, który odbędzie się 21 marca o godzinie 18.00. Naszym Gościem będzie prof. AHNS dr Leszek Mellibruda.

Podczas Inspirującego Wykładu AHNS dowiemy się, co oznacza bycie sobą, czym jest zmiana i jak wpływa na nas samych.

Leszek Mellibruda – Psycholog społeczny i biznesu, autor 80 publikacji naukowych i ponad 250 publikacji popularnonaukowych. Oprócz prowadzenia szkoleń zajmuje się m.in. konsultingiem i promocją psychologii w TVP-Info, POLSAT-Wydarzenia, TVN BiŚ. Przez 2 lata był także współautorem cotygodniowej audycji Psychologia Biznesu – w radiu TOK FM.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe, aktywnie uczestniczył w 40 zjazdach i kongresach naukowych. Przez 6 lat był wykładowcą w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (Projekt IKAR). W 2011/2012 był Doradcą Ministra Edukacji Narodowej. Współpracował z Krajową Radą Radców Prawnych (doradca Prezydium) i Krajową Radą Komorniczą (doradca Prezesa, współpraca z Rzecznikami Izb Komorniczych). Odbył studia podyplomowe m.in. w Baltimore w USA. Jest konsultantem Europejskiego Forum Przedsiębiorczości i ekspertem Klubu Integracji Europejskiej. Od 2014 do 2017 r visiting professor Center for Advanced Studies (wykładowca psychologii dla doktorantów Politechniki Warszawskiej).

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu online na naszym FB i YouTube!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content