wsh logo

Zrozumieć, aby pomagać – o zachowaniach samobójczych nastolatków -mgr Krzysztof Durnaś – Inspirujący Wykład AHNS

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu live realizowanym w ramach cyklu Inspirujące Wykłady AHNS! 17 kwietnia o godzinie 18.00 odbędzie się wykład mgr Krzysztofa Durnasia pt. „Zrozumieć, aby pomagać – o zachowaniach samobójczych nastolatków”.

W czasie spotkania zastanowimy się nad zjawiskiem samobójstwa nastolatków.
W 2023 roku w Polsce około 150 młodych ludzi skutecznie odebrało sobie życie. Prób samobójczych było wielokrotnie więcej. Nasz Gość postara się odpowiedzieć na pytanie, jak można pomóc osobie w kryzysie samobójczym.
Podczas wykładu dowiemy się czym jest efekt Papageno. Obalimy również kilka mitów na temat samobójstw.
Wiedza, którą zdobędą uczestnicy wykładu „Zrozumieć, aby pomagać – o zachowaniach samobójczych nastolatków”, pozwoli im opanować lęk przed interwencją.
W trakcie wydarzenia Prowadzący przedstawi model interwencji Open Up, który krok po kroku pozwala przeprowadzić interwencje.

mgr Krzysztof Durnaś pomagam nastolatkom i ich rodzicom i opiekunom. Pracuje indywidulanie z nastolatkami oraz w diadzie. Ukończyłem studia z pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej z profilaktyką społeczną. Studia podyplomowe z coachingu, psychologii motywacji, pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej, psychotraumatologii. W pracy integruje różne nurty i podejścia szukając zawsze najlepszych rozwiązań dla moich klientów/pacjentów. Wykorzystuje narzędzia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, narzędzia z terapii trzeciej fali – przede wszystkim ACT oraz terapię koherencji. Ukończyłem wiele szkoleń w ośrodkach specjalistycznych przygotowujących psychoterapeutów. Jestem międzynarodowym certyfikowanym konsultantem badania odporności psychicznej MTQPlus, certyfikowanym trenerem wartości – International Values Consultant oraz konsultantem badania MindSonar.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu online na naszym FB i YouTube!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content